S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde
.

+420 608 488 468    info@gymnasticshop.cz           DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč

czech english

Úvod »Vše pro účes»Hřebeny, laky na vlasy » Dřevený hřeben na vlasy HAIRWAY


        

Dřevený hřeben na vlasy HAIRWAY

Unikátní dřevěný hřeben s přírodními štětinami z divokého prasete.

není skladem

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 8100
Cena bez DPH : 181,82 Kč (5,90 EUR)
Cena s DPH (21 %):
220,00 Kč (7,14 EUR)
Hlídací pes:
Hlídací pes

Kompletní specifikace

Dřevěný tupírovací kartáč Hairway s pravými štětinami z divokého prasete. Zaručuje snadné tupírování a bohatý objem. Kartáč je šetrný k vlasům, můžete s ním vytvořít dokonalý styling bez poškození vlasů. Odlišná délka štětin podporuje extra dlouhé držení účesu bez použití laku na vlasy. Ideální při česání jakéhokoli účesu a dokonalé uhlazení vlasu.

 Dokonalý hřeben pro finální uhlazení účesu a vytvoření naprosto hladkého culíku nebo naopak pro držící natupírování vlasů.

Vlastnosti:

- dřevěný tupírovací kartáč

- odlišná délka štětin

- šetrný k vlasům

- účes déle drží

 

Materiál: dřevo, 100% kančí štětiny

Top Produkty

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NjdhMjg1
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: