S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery. Funkční cookies jsou v rámci zachování funkčnosti webu používány po celou dobu procházení webem. Podrobné informace a nastavení ke cookies najdete zde
.
czech english

Úvod »» AMAYA Piruet board


        

AMAYA Piruet board

 

není skladem

Piruet board je nejlepší nástroj pro všechny, kteří chtějí zdokonalit techniku svých otoček. K dostání ve dvou barvách.

novinka

Skladem: 0 ks
Cena bez DPH : 322,31 Kč (10,46 EUR)
Cena s DPH (21 %):
390,00 Kč (12,66 EUR)
Hlídací pes:
Hlídací pes

Kompletní specifikace

Piruet board je nejlepší nástroj pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svou techniku při otočkách.


Umožňuje sportovcům najít své stálé těžiště, zlepšuje jejich sebevědomí a výkony.


Dokonalá pirueta vyžaduje centrované umístění, silný střed těla a vhodnou pozici končetin. Všechny tyto dovednosti lze získat s Piruet board a vy zažijete pocit zlepšování se a zdokonalování vašich otoček.

Rozměry: 28 cm délka x 7,5 cm šířka

OThiZTAxY
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: